Hirdetés

2014. november 26., szerda

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom topik (volt T-Mobile) (kiemelt téma)

(#18201) dedike válasza Buster17 (#18200) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Mondom. Csak egyet! Egyetlen egyet olvass vissza! :P

Ki mondta, hogy 700 forint volt egy hívás? :F

1430 Eme a hozzászólására gondoltam..

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18202) Buster17 válasza dedike (#18201) üzenetére

Buster17
(őstag)
LOGOUT blog

Még most sem értem. Elolvastam már 2x is.

Polski Fiat 126p

(#18203) DS39 válasza dedike (#18199) üzenetére

DS39
(PH! kedvence)

hát nincs is értelme.

én azt ajánlom aki spórolni akar, egyszeri beruházás, wifi router, otthoni net meg úgyis van.
de ha vki 40-50k-ért vesz okostelót akkor kár azon a havi 600-1000 Ft-on spórolni, vagy egy olyan előfizetést kell választani amiben van net is.

(#18204) 1430 válasza Buster17 (#18202) üzenetére

1430
(őstag)

A hozzászólásom lényege az lenne, hogy téged nem dobott át a zéró oldal a "kért oldal nem található" oldalra a belépés után? Mert ha Net Start-od van, az 13 Ft/10 KB (1330 Ft/MB), és ez az oldal meg van pár száz KB, tehát simán elvihette az egyenleged.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#18205) dedike válasza DS39 (#18203) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

de ha vki 40-50k-ért vesz okostelót

Főleg, ha ez csak a kezdőrészlet, és a részletek még erre jönnek... :B :C

1430:

:R

Jól láttam, hogy ha most Domino Web-ezek, akkor van 1GB is meg 3000-es feltöltési bónusz is?
Meg még valami. A levélben kiküldött aktiváló kód visszaküldésére mennyi időm van a SIM aktiválásától számítva?

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18206) Buster17 válasza 1430 (#18204) üzenetére

Buster17
(őstag)
LOGOUT blog

Nem. Már egy hete 700forint volt rajta és akkor is ment a 0.fb. Ma hirtelen puff folyamatosan vette a lovét. 25 forintnál meg is állt. Legalább 15ft alá nem ment!

Polski Fiat 126p

(#18207) St3ven válasza Buster17 (#18206) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)

Pont ennyibe került volna egy hónapra a legkisebb netcsomag. Ami ugye nem csak arra jó, hogy ne szívja le a facebook a pénzt a kártyáról, hanem használni is lehet.

Samsung Galaxy S Advance 7 Core Neo Ace Pro DuoS Mini Pocket LTE Mega 12 Plus+

(#18208) Buster17 válasza St3ven (#18207) üzenetére

Buster17
(őstag)
LOGOUT blog

Amúgy meg ez az ingyen fb sem teljesen ingyenes akinek van némi pénz a kártyáján. Régebben is azért láttam hogy néha néha lecsíp 10-10 forintokat amikor felmentem rá...

Polski Fiat 126p

(#18209) St3ven válasza Buster17 (#18208) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)

Úgy tudom - bár nem vagyok fent facebook-on, szóval nem nagyon érint a dolog -, ha valami beágyazott tartalomra kattintasz (kép, videó stb.), akkor az már nem ingyenes. Szóval ezért is éreztem ezt mindig is veszélyes játéknak.

(#18210) Buster17 válasza St3ven (#18209) üzenetére

Buster17
(őstag)
LOGOUT blog

Tudom, azét se kattintok olyanokra. Csak levelezést szoktam használni

Polski Fiat 126p

(#18211) 1430 válasza dedike (#18205) üzenetére

1430
(őstag)

Igen, mindkét kedvezményben részesülhetsz. :K
A kód visszaküldésére pedig az aktiválástól számítva 15 napod van, de ez csak akkor jön elő, ha "quick" csomagot veszel.

(#18212) adam3

adam3
(fanatikus tag)

Helló!

A köv a problémám:

Tegnap váltottam Likeról Like 300-ra és úgynézki, hogy az összes hívásos beállításom elveszett. De ez nem is lenne baj, ha a My T-mobile-ban jól jelenne meg.

Pl. Hangposta ki van kapcsolva, de enneke ellenére ha valaki hív és foglalt vagyok, felveszi. Telefonon keresztül sem tudom kikapcsolni, mert azt az üzenetet kapom, hogy a szolgáltatóm nem engedélyezi.

Ugyanez a helyzet a hívószám elküldéssel is, be van kapcsolva a küldése, de ennek ellenére nem küldi el, és mindenkit rejtett számmal hívok.

Ötlet? :F

(#18213) 1430 válasza adam3 (#18212) üzenetére

1430
(őstag)

A hívásátirányítást a telefon menüjén keresztül akartad kikapcsolni? Mert ha így nem engedi, akkor az azért van, mert "alapértelmezett" átirányításról van szó és ezek szerint mégis aktív a Hangpostád, és valamit elnéztél a My T-Mobile-ban. Lehet esetleg a Hangposta csomagot nézted? Ha a Hangpostára egyáltalán nem tartasz igényt, akkor a 1430-ra küldöt -HANGPOSTA tartalmú SMS-sel tudod kikapcsolni, aminek hatására az alapértelmezett Hangpostára való átirányítás is törlődik. Ha a Hangpostára egyébként igényt tartanál (pl. kikapcsoltság esetén), de foglaltságra nem kéred, akkor az alapértelmezett átirányítást kell kiiktatni, de ezt csak ügyintézőn keresztül tudod megtenni.

Itt jegyzem meg, hogy ha a Hangpostát kikapcsolod, a Hívásértesítőre fog menni foglaltság esetén az alapértelmezett átirányítás, ha ezt sem kéred ilyenkor (de kikapcsoltság esetén igen), akkor ismét csak egy ügyintéző tud segíteni, hogy kikapcsolja az alapértelmezett átirányításokat.

Mellesleg ha nem engedélyezted még, de hasznosnak tartanád a Hívásvárakoztatást, akkor üsd be a *43# kódot és a hívásindító gombot (vagy a készülék menüjében is van ilyen engedélyezési lehetőség), így elsősorban bejön a második hívás is foglaltság esetén és elutasításkor jön létre az átirányítás (ha van beállítva foglaltságra).

A hívószám küldés hálózati beállításánál erősebb a készülék beállítás. Vagyis ha a hálózati beállítás szerint küldöd a számod a hívott felé, de ő mégsem látja, akkor vagy a hívottnak nincs hívószámkijelzése (tehát más számát sem látja) vagy a készülékedben van beállítva a tiltás. Utóbbit a készülék beállítások menüjében lehet átállítani, általában a "hívásbeállítások" környékén van ez a lehetőség.

(#18214) HGabor89

HGabor89
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ismerős vett egy telót potom pénzért, bement a T-be, hogy rákérdezzen a letiltásra, hogy is van és számomra ezt a meglepő választ adták neki, ez tényleg így van? Már kezd engem is érdekelni.
"Most jövök a T-mobiltól, mert kellett vennem egy micro SIM kártyát, na ott megkérdeztem, hogy mi a stájsz van ha az ember vesz náluk hűségre telefont és aláír bármit is csomagra stb...Azt mondták, hogy csak is az embert terhel mindenféle felelősség ezzel kapcsolatban aki aláírta a szerződést, és a telefont SEMMI ESETRE SEM TILTJÁK LEbármi is van az emberkét keresik meg és hajtják be rajta a dolgokat!
2 esetben tiltanak telefont, lopás esetén ha az bizonyítható, vagy ha megberheled a telefont belülről és rajtakapnak"

[ Szerkesztve ]

(#18215) werszomjas

werszomjas
(őstag)

Sziasztok.

Ha a webshop-on rendelek egy telefont, domino feltöltőkártyásan, akkor az jár valami kötelezettséggel a kártya iránt?

Csak mert nekem már van egy domino sim kártyám, azt szeretném használni, amit a rendelt telefonnal küldenek, arra nincs szükségem.

Ez így gond? :R

Meg lehet hozzá választani 60 díjmentes percet vagy 100MB adatforgalmat.

Ezek gondolom mint a küldött sim kártyához tartoznak majd. :F

[ Szerkesztve ]

Ez most már örökké jó lesz egy darabig.

(#18216) DS39 válasza werszomjas (#18215) üzenetére

DS39
(PH! kedvence)

nem jár. elhasználod az újon lévő 990 Ft-ot (meg a 100 MB netet, amit csak elviekben adnak..) és aztán akár kukázhatod is. és használod a régi kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#18217) Varszegig válasza HGabor89 (#18214) üzenetére

Varszegig
(PH! kedvence)

szerintem ha a telefont is részletre vette, akkor a telefont is tiltják. hallottam már pár ilyen esetet.

Samsung Galaxy Note 3

(#18218) adam3 válasza 1430 (#18213) üzenetére

adam3
(fanatikus tag)

Köszönöm.

A hivoszam kijelzes megoldódott, de a hangposta az SMS ellenére még mindig aktív, és a telefon menüből sem bírom kikapcsolni...

(#18219) werszomjas válasza DS39 (#18216) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Köszi én is így gondoltam.

Esetleg eladni ér ezt a sim kártyát?

1000ft lebeszélhetőség + 100MB net + bontatlan, senki által nem ismert telefonszám sztem eladható.

Vagy az ütközik valamilyen törvénybe a T-részéről?

Még valami.

Most akkor a T-mobile a normál sim kártyát pénzért cseréli microSIM-re vagy ingyen? Mert olvastam hogy valakinek pénzbe került, másnak meg ingyen cserélték. :R

[ Szerkesztve ]

(#18220) St3ven

St3ven
(PH! addikt)

Hm, egész jó ajánlat, Huawei Ascend Y200 26% (!) webshop kedvezménnyel 25.000-ért.

Elgondolkodtató. Tudja valaki, hogy ez mióta/meddig van 26% kedvezménnyel?

(#18221) DS39 válasza St3ven (#18220) üzenetére

DS39
(PH! kedvence)

ez a telefon eddig is ennyi volt webshopban, sőt én másfél hónapja vettem 45%-os kedvezménnyel 16.500-ért :))

(a bolti árát emelték meg, a webshop kedvezményt meg kiigazították 17-ről 26%-ra hogy kijöjjön az eddigi 25 ezres összeg)

[ Szerkesztve ]

(#18222) St3ven válasza DS39 (#18221) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)

Beszarás, akkor kellett volna nekem is. Meg vagy vele elégedve amúgy? Pl. ha hívnak, azonnal kiírja, hogy hívnak, meg még a telszámot-nevet is, vagy csak rezeg 10-15 másodpercig fekete képernyő mellett, mint mondjuk az én LG-m?

(#18223) DS39 válasza St3ven (#18222) üzenetére

DS39
(PH! kedvence)

igen, kiírja rendesen. (bár ezt el tudom képzelni hogy ha épp játszok és leterhelt a rendszer, kevés a szabad memó, akkor csinálja ilyet, még nem volt rá példa)
egyébként első okostelónak vettem ismerkedésre az androiddal és eddig baromira tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#18224) lsebestyen

lsebestyen
(őstag)

üdv, most dominó mellé a 100mb-os csomagom van, de van az akció hogy 2hónapig az 500mb is 990ft. Nos ha én most arra átváltok, akkor lesz valami többlet költésg, illetve, valóban 990 forint lesz? :R

(#18225) immi77

immi77
(kvázi-tag)

Üdv!

Valaki nem tudja ez mit takar pontosan?

Nokia Lumia 710 ajándék XBOX csomaggal

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#18226) bok92

bok92
(PH! addikt)

Hello Mindenkinek!
Olyan kérdésem lenne,hogy a távszámlában hol tudom megváltoztatni a számla állapotát?
Mert van egy számla,melyet nem neten fizettem be,hanem személyesen, és emailben meg azt írták,hogy a számla fülek alatt megtalálom ezt az opciót.Na de ott én nem találtam semmit... :F

BB Z10 & iPad Air 2

(#18227) St3ven válasza DS39 (#18223) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)

Megnyomkodtam üzletben, baromira tetszik!

Nem tudja valaki, ha megrendelem most webshopon dominóban, holnap kiszállítják vidékre?

(#18228) dedike válasza St3ven (#18227) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Holnap már biztosan nem! :(

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18229) St3ven válasza dedike (#18228) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)

:O Akkor marad a hétfő, viszont akkor nem is kell a rendeléssel sietnem, még jobban utánaolvasok a telónak.

Viszont ha már itt tartunk, régebben olvastam itt, hogy ha neten rendelek dominóban, akkor egy rakás szám közül választhatok telszámot - ez még mindig így van? Fel fogja dobni rendelés közben a választható számokat, vagy hogyan?

(#18230) zoli62

zoli62
(őstag)

T-Mobile ugye még tért rá az új típusú harmadik generációs (500 névjegy) SIM kártyák forgalmazására?

(#18231) werszomjas válasza St3ven (#18229) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Én délelőtt rendeltem egy telefont, de telefonszámot nem tudtam választani.

Ellenben lehet választani 1 hónapra: 60 ingyen perc hálózaton belül vagy 100MB adatforgalom.

(#18232) dedike válasza St3ven (#18229) üzenetére

dedike
(PH! addikt)

Ha ma nem rendeled meg, akkor csak kedd... ;)
Domino esetén tudtommal nem választhatsz számot (Webshopban), ez a lehetőség csak a havidíjasoknak jár.

zoli62:

Na még egyszer!... :DDD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18233) zoli62 válasza dedike (#18232) üzenetére

zoli62
(őstag)

Tehát a nem szó kimaradt.

(#18234) zoli62 válasza zoli62 (#18233) üzenetére

zoli62
(őstag)

GoNapinet My T-Mobile-ban miért nem kapcsolható ki?

(#18235) St3ven válasza dedike (#18232) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)

&werszomjas:

Köszi, most hogy mondjátok, tényleg mintha előfizetéses SIM rendelése esetére mondták volna itt a számválasztás lehetőségét!

Ja, igyekszem megrendelni még ma, mert keddtől már nem leszek itthon, csak még vacillálok rajta...

(#18236) 1430 válasza HGabor89 (#18214) üzenetére

1430
(őstag)

Tuti, hogy számlaelmaradás esetén is tiltják, találkoztam már ilyen esettel! ;)
Egész pontosan azért reklamált az ügyfél, mert befizette a tartozásait, és még mindig nem tud telefonálni. Hamar kiderült, hogy a készülék letiltás feloldását még nem indították el.

adam3
Akkor kérd ügyintéző segítségét, majd az kiiktatja a Hangpostát.

werszomjas
Az új Domino számra kapod a kedvezményt, de azt az átvételt követő 5 napon belül aktiválják és 30 napon belül használható fel, szóval igyekezned kell az eladással. :D
Amúgy ha csak odaadod a SIM-et pénz ellenében, ne lepődj meg, ha akár évek múlva rádront a rendőrség. Olyan megoldás is létezik, hogy együtt bementek üzletbe, és felhasználóként rögzítteted az új "tulajt", de hogy hiányzik e ez a macera a vevőnek...

lsebestyen
Ha az elmult 90 napban nem használtad a Go!Net L-t és hónap végéig aktiválod, még biztos a kedvezményes 990 Ft-os áron kapod meg.

immi77
Fejből nem tudom pontosan megmondani, de 3 dolog van benne. Egy játék, valamilyen tagság és ahhoz tartozó pontok. Ha jól emlékszem... :B

bok92
Fizetéskor válaszd a "távszámlán kívüli" fizetési módot.

St3ven
Péntek délig van időd gondolkodni, mert délután már át kell adni a szállítónak, hogy hétfőn kivigye.

zoli62
Nem.

[ Szerkesztve ]

(#18237) bok92 válasza 1430 (#18236) üzenetére

bok92
(PH! addikt)

BB Z10 & iPad Air 2

(#18238) werszomjas válasza 1430 (#18236) üzenetére

werszomjas
(őstag)

Amúgy ha csak odaadod a SIM-et pénz ellenében, ne lepődj meg, ha akár évek múlva rádront a rendőrség.

Ezt kifejted bővebben?

A sim kártya eladása ütközik valamilyen szabályzatba??

Vagy arra gondolsz, hogy az eladott sim kártya ugye az én nevemen lesz és ha azzal valami történik engem keres a rendőrség?

(#18239) Nordik válasza werszomjas (#18238) üzenetére

Nordik
(őstag)

Azzal van a gond, hogy a Te neveden van és igen ha valami bűncselekményt követnek el akkor téged keresnek. Inkább add oda valamelyik családtagodnak vagy hagyd meg a fenébe, én is csináltam már néhányszor ezt, a kutyát nem érdekli, hogy ki használja azt a kártyát...

[ Szerkesztve ]

(#18240) club1 válasza werszomjas (#18238) üzenetére

club1
(Szakértő)

Elég hüle a kérdésed. Persze hogy rád fogják törni az ajtót, ha a neveden marad az a sim kártya, amit bűncselekmények elkövetésének helyszínein használnak...

* * A privát üzenetek közül a fórumba való kérdésekre nem tudok válaszolni. * *

(#18241) lsebestyen válasza 1430 (#18236) üzenetére

lsebestyen
(őstag)

(#18242) adam3 válasza 1430 (#18236) üzenetére

adam3
(fanatikus tag)

Ügyintézővel sikerült megoldani a problémát, köszi a segítséget

(#18243) St3ven válasza 1430 (#18236) üzenetére

St3ven
(PH! addikt)

Köszi, akkor még aludhatok rá egyet. :R

(#18244) werszomjas

werszomjas
(őstag)

Köszönöm mindenkinek, bizonyos szinten ismerősnek adom tovább a kártyát, szóval ez a bűncselekmény elkövetése veszély nem fenyeget. (Meg egyébként is elég abszurd :) )

:R :R

(#18245) Zsolt_72 válasza werszomjas (#18244) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

(Meg egyébként is elég abszurd :) )

Nem az, hiszen tucatnyi hasonló esetet ismerek... örülj, hogy neked erről sejtésed sem volt... eddig :)

(#18246) Gedeon31 válasza werszomjas (#18244) üzenetére

Gedeon31
(PH! addikt)

Ha majd a TEK rádtöri az ajtót ne csodálkozz.

Én nem nem adnám oda senkinek a kártyámat. Te tudod mit csinálsz a felelőség is a tiéd.

(#18247) balagedebr

balagedebr
(tag)

Érdekes találmány ez a webshop készletértesítő. Minden egyes alkalommal hajnali 2:09 vagy 3:09-kor jön az értesítő e-mail (nyilván alszok ilyenkor, ilyenkor érkeznénk meg a cuccok a raktárba?) és reggel mikor nézem már nincs a készülékből belőle megint :( Tud erre valaki valami megoldást? Azon kívül, hogy nem alszok éjszaka :)

[ Szerkesztve ]

(#18248) Zsolt_72 válasza balagedebr (#18247) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Nem mondanám törvényszerűnek, én eddig mindig nappal kaptam értesítést. Ráadásul még ez sem garantálja a sikeres rendelést, pl. amikor egy népszerű típusból 1 db kerül be, amire vagy százan rárepülnek... esélytelen :D

(#18249) balagedebr válasza Zsolt_72 (#18248) üzenetére

balagedebr
(tag)

Eddig négyszer egymás után fordult elő (egyszer 2:09, háromszor 3:09), ebből vontam le a következtetést.

(#18250) staker válasza 1430 (#18236) üzenetére

staker
(senior tag)
LOGOUT blog

Hali!

Motorola Defy+ -ról lenne pár kérdésem. Kb. 1,5 héten belül szeretnék rendelni, de pár napja amikor néztem, akkor "Jelenleg a webshopban nem kapható, újabb készlet várható!" szöveg volt látható a telefon adatlapján. Most meg már lehet rendelni. Megtudnád mondani, hogy van e belőle akkora készlet jelenleg, hogy ha majd megrendelem a telefont, akkor nem kell várnom az újabb készletre? Illetve arról tudsz valamit, hogy árcsökkenés lesz e a közeljövőben? :R

Eladó Motorola Defy Plus: http://goo.gl/EikioB

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom topik (volt T-Mobile) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.