Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Steelmanus #16457 üzenetére

    Nem erre, nekem úgy nézett ki, hogy volt egy vastag csík, ahogy a képen is látható, ami eddig nem volt ott. (Az a vastag csík alul nem az addons bar, ha azt mutatná, akkor keresés mezővel együtt alul már 3 ilyen vastag bar-t mutatott volna).

    Csináltam róla képet, szóval így nézett ki cute buttons miatt, Fentről lefelé:
    Connection Status Bar, Search Bar, Addons Bar.

    Ha téged zavar az, hogy mutatja a betöltődést, akkor tedd fel ezt. Itt alapból 2.5 másodpercig nem mutat semmit, azaz ha 3 másodperc alatt tölt be egy oldal, akkor kb fél másodpercig mutatja csak ezt. De túlképp növelheted a végelenségig, vagy kitörlöd a megfelelő mezőt, és nem mutatja soha. :D

    Ha az Addons Barra gondolsz, és az nem szimpi, akkor ajánlom ezt. Kb az összeset kipróbáltam ami addons bar-t javítja, és mind bugos volt, vagy csúnya, vagy ormótlan nagy, ez pedig picike, és nagyon szépen slideol elő mikor oda viszem az egeret.

    szerk.:
    Igen, fentebb írtam miatt nem működött nálam az a stylish, de már minden renden van vele :) CuteButton-s eelég csúnyán betett nekem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák