Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Rick4 #14174 üzenetére

    én mondjuk nagyrészt csak sorozatokat nézek, évente talán 10 új filmet vagyok hajlandó végigülni, azokat is nagyrészt moziban, otthon csak a régi kedvencek mennek. én úgy találtam meg a sickbeardet, mikor még egy netgear nason laktam, hogy egy haverom mesélte, hogy az egyik kollegája megcsinálta, hogy a szervere magától húzza az új részeket, feliratokat, mindent. mondom, hogy ilyen nincs, ő nem tudta a nevét, aztán elkezdtem gúglizni és kis kereséssel megtaláltam, de előtte fogalmam se volt róla, hogy ilyen szintű automatizált rendszer egyáltalán létezik.

    és ráadásul tudatosan úgy van fejlesztve az egész, hogy a Synology DSM-mel és a Kodival együttműködjön, csodálatos integrált rendszer lesz a vége. ha lenne itthon netflix, talán nem szorulnék rá, de amíg nem lehet itthon késés nélkül eredeti nyelven és angol felirattal mainstream sorozatokat se nézni, addig ez a sorozatjunkiek nirvanája. anno a szerver vásárlás után kaptam az ekézést otthon keményen, hogy minek kúrtam el erre ennyi pénzt, aztán mikor asszony látta, hogy jönnek le maguktól a sorozatai, amik megjelennek a HTPC-n és két kattintás a felirat, akkor rájött, hogy nem is olyan rossz dolog ez :D

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák