Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasee

    aktív tag

    válasz Boost3er #13647 üzenetére

    Szia,

    Egy apróhirdetési oldalon ajánlották ezt az épített NAS-t?
    Hasonló ajánlatot kaptam Én is:

    · speciális, dedikált intel chipsetes alaplap - ultra alacsony fogyasztású nagy teljesítményű 4 magos intel processzor, amely a legújabb intel bay-trail processzorcsaládba tartozik, kb. 1,3 x gyorsabb mint a synology 415 + ban van.
    · Továbbá a synology 415 + ban lévő atom processzor fogyasztása 15 watt, az épített nasban lévő processzoré pedig 10 watt
    · Az épített nasban 2/(4) GB DDR3 ram van, mely bővíthető 16 GB ig. A synology DS 415 + ban pedig 2 gb ram van és csak 4 GB-ig ővíthető.
    · Az épített nason is az eredeti gyári synology rendszer fut amely természetesen ugyanúgy frissíthető, mint a synology DS 415 + on.
    · 2/4 db külső USB 3-as és 2 db külső USB 2-es csatlakozó van a nason
    · Természetesen Gigabit LAN van benne
    · A házak mini ITX-esek, melyek kellően szellősek, és melyben egy ultra alacsony zajkibocsájtású ventillátor hűti a rendszert. (az össz zajkibocsájtás sokkal kevesebb mint a DS 415 +-é)
    Mindegyiken a gyári / eredeti synology opprendszer fut, az összes szolgáltatással.

    Használ valaki ilyet? Ez lenne az első NAs-om, szóval tanácstalan vagyok. Viszont jó árnak tűnik, ha valóban tud mindent amit a synology gyári nas, szoftverrel.

    köszi

Új hozzászólás Aktív témák