Hirdetés

Aktív témák

  • zso73

    veterán

    válasz emre33 #2676 üzenetére

    Nem a nem csinál a gond........Valami trojannal voltak fertőzve a fájlok. Lehet, hogy nem jót linkeltem neked? Nem tudom. Sajna nem tudom előszedni, mert kitakarítottam.....
    Mindegy.
    Egyébként én is NOD-ozok az egyik gépen, mert kapom ujságmellékletként.

    h_143570
    "A virus olok vedelmi kepesege nem sokban fug attol, hogy mennyien hasznaljak, vagyis attol nem fog tobbet megtalalni, mert kevesebben hasznaljak. Ha operacios rendszerekrol lenne szo akkor a logigikad mukodhetne. Mar *nix on eleg sok olyan dolog fut amit erdemes feltorni."

    Én nem is ezt akartam felvázolni. De ha én írnék vírust, akkor ezzel kezdeném. Melyik a leggyakoribb vírusirtó? Norton. Ezért ezeket az embereket céloznám meg elsőnek. Egy munkával sok ember. Írnék egy valamit, ami azt szépen kilövi, vagy kikapcsolja a védelmet. Utána települ, és dolgozik. /Mondjuk egy trojan, DOS támadó,levélbombázó esetén./ De az Avastot nem is veszem a logikám szerint számításba, mert nem sokan használják./ Ergo: Aki ezt használja, az az én vírusomtól védve van. Nem érintett közösség./ ;)

    [ Szerkesztve ]

    "A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Aktív témák