Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    továbbra is fenn áll az a probléma, hogy a primo nehezen talál műholdat. illetve nem műholdat nem talál, csak nem tud ráállni.

    elindulok Gödöllőről, és Mogyoródnál (10-15 perc) még mindig a Hungária x Váci sarkot mutatja (ahol utoljára ki lett kapcsolva).

    előtte a lakásban használtam, de ott nincs jele. készenléti módban van, az autóban bekapcsolom és elindulok. a műholdakat látja, mert a bal felső sarokban az ikonra kattintva több mint 8 oszlop van 50% felett, mégis azt írja ki, hogy nincs vétel.

    ilyenkor kikapcsolom teljesen, újraindítás után 10 mp-en belül megtalálja a jelet és helyesen navigál.
    ---------------------------------------------
    a beállítások:
    SAVE\system.ini
    port ="1"
    Baud ="57600"

    sys.txt
    port =1
    Baud =57600
    itt korábban úgy nézett ki, hogy " Baud =38400" de ugyanez a jelenség akkor is előfordult. itteni javaslatra átírtam, hogy egyforma legyen, de nem segített.

    lehet az a gond, hogy ez a térség egy Bermuda háromszög? a mobilhívások pl. Mogyoród körzetében 100%-ban megszakadnak. akár én hívok, akár engem hívnak. tudom, hogy nincs köze a kettőnek egymáshoz, de lehet itt valami anomália esetleg?

    bár korábban Igo 8-a nem emlékszem, hogy ez előfordult volna... ez inkább primos fícsőr lehet.

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák