Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    Sziasztok !

    Microsoft szerint a WinCE-t TILOS a végfelhasználó kezébe közvetlenül adni, azaz olyan pna-t, vagy bármit árulni, amin nincsen egy célprogram, amit a felhasználó használni tudna. Ezt a gyártók/kereskedök azzal védik, hogy a pna-k induláskor egy saját kis programot inditanak, amit mindannyian látunk. Ezzel lehet zenét hallgatni, video-t nézni, és persze navigációs szoftvert is inditani.
    Az a furcsa, hogy pna-kat lehet ugy Magyarországon kapni, hogy nincsen rajta navigációs soft, azaz kb. annyit tud, mint egy mp4 lejátszó.
    Én a navimat (wayteq) ugy vettem, hogy volt rajta IGO (6-os), és elmondták a boltban (MediaMarkt), hogy igen lehet frissiteni késöbb, mert van hozzá támogatás.
    Persze ma már tudom, hogy nincsen, ugyanis IGO a mai napig nem létezik pna-ra, csakis a pda-s verzióját lehet megvenni sd kártyán, és igy kaphatok hozzá támogatást, azaz frissitési lehetöséget. Maximum az a cég, aki kereskedelmi forgalomba hozta az eszközt, az tudná frissiteni, de ilyen nincsen, egyedül talán az IconX-nek volt valami hasonló megmozdulása.

    Átvertek...

    Ez igy normális ?

    A warezröl csak annyit, hogy ezek a "széthakkolós" emberek nagyon kevés százalékát alkotják azoknak az embereknek, akik igo-t használnak, és van egy sanda gyanum, hogy a sok ujitás, hibajavitás nagyban köszönhetö nekik, persze közvetett módon. Mindenki tudja, hogy ez igy nem legális, mégis jó a cégnek, mert nem Józsibácsi fog rájönni a hibákra, hanem a skin-eket, egyebeket "gyártók". Nem fog tönkremenni a cég. Páran torrenten letöltenek egy filmet, megnézik, mégis milliókat hoz a konyhára, tehát nem kell félteni, hogy James Cameron eladósodik. A Sony már rég elfelejthette volna a Playstation nevet, ha a PS1 nem csinál akkora hirnevet, amekkorát.....naés miért terjedt ennyire ? Szerintem a modchip, meg a cdcopy...

    Köszi!
    -s-

Új hozzászólás Aktív témák