Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuareg0

    tag

    Hello!

    Akadt egy kis problémám az utóbbi időben az ASUS K8N lapom hangkarijával. ALC850 típus, de az eszközkezelőben Realtek 97-ként szerepel, nem is ez a gond. Hanemhogy ugye kivan vezetve hátul, meg a ház oldalán is külön mikrofon+hangszóró kimenet van. Eddig hátra bevolt dugva a hangszóró, előre pedig a mikrofonos füles. Így ha filmet néztem/zenét hallgattam bekapcsoltam a hangszórót. Ha pedig játszottam és felmentem teamspeakre, akkor felvettem a fülest és hanszóró kikapcs. Namost egyszer véletlenül bekapcsolva maradt a hangfal és azóta akármit csinálok a fülesemmel meg bármivel rohadtul visszhangzok teamspeak-en ami nagyon idegesítő. Már mindent próbáltam, hátra bedugni csak a fülest, vagy csak előre, win reinstall stb. De csak nem sikerült megoldani. Régebben is jártam már így,de akkor pár újraindítás után elmult. Gyanakszom erre e hülye intelligens hangkártyára. Mert bár a mikrofonom is elég gyenge így csak microfon boost hsználatával tudom elérni a kívánt hangerőt, eddig mégsem visszhangzottam.

    Valami ötlet?

Új hozzászólás Aktív témák