Hirdetés

Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz Woodslave #20343 üzenetére

    No akkor elmondom én hogy szoktam. Súlyzós előtt pár perc (max 5) laza séta, kocogás padon vagy tekerés bringán. Főleg télen, amikor hideg volt arra jó volt, hogy kicsit bemelegített, vérnyomást/pulzust kicsit feljebb nyomta, ezzel is rákészülve az edzésre. Aztán jön egy kb. 2 perces bemelegítés: vállkörzés és stb. szóval az ilyen szokásos dolgok.

    Aztán megkezdem a súlyzós edzést. Pl. fekvenyomáskor nyomok 1 sorozatot üres rúddal vagy kisebb súllyal. Nem végzek én sem 20 bemelegítő sorozatot. Gyakorlatilag minden különböző gyakorlatnál kisebb súllyal kezdek, csak hogy kicsit bemelegedjen az izom és eleve felkészüljek az adott "mozgássorozatra".

    Majd a gyakorlatok után lenyújtok. Pl. fekvenyomás után nyújtok. Aztán tárogatok, majd azután is nyújtok. Itt nem kell nagy szeánszokra gondolni. kb. 5-10 másodperces nyújtás és kész. Vagy amikor elfejetek nyújtani egy gyakorlat után, szóval nem csinálok belőle nagy ügyet, egy izomcsoportot így is lenyújtok 1x-2x minimum.

    --

    (#20344) tween: Azt írta, hogy: "én könnyen befolyásolható, minimalista ember vagyok"

    Biztos, hogy őt akarod ügyvédnek? ;] :DDD

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Aktív témák