Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crazyman33

    senior tag

    válasz StLui #307 üzenetére

    Mindig motorháztetős nézetben megyek.
    Ha megfigyeled akkor vannak játékok ahol a különböző nézetek, különböző irányítóra van kitalálva.
    Pl. A Dirt-ben dzsojjal simán mentél hátsó/külső nézetből.
    Kormánnyal abban a nézetben vezethetetlen volt, faltól falig, főleg a szerpentineken. Viszont motorháztető nézetben kormánnyal nagyon szépen íven lehetett tartani.

    A kormányt és a kezet azért látod mert úgy nagyobb a filling. Hiszen a kocsiban is látod a kezed magad előtt. A múltkor a rokonnál vezettem a G25-el egy 124-es tv-n. Na az komoly volt, akkora volt a kormány a tv-n mint a kezemben.

    A játékokban nem véletlenül van annyi beállítási lehetőség, Kormányholtjáték, pedálok, stb. Próbálgasd, előtte érdemes lefényképezni az alap beállítást. Nekem pl. nagyon nem volt jó az alap, főleg a féknél.

    ekkro vettem észre, hogy mennyiszer kéne ütközésig tekernem a kormányt, ami kicsit macerás
    Most akkor gondold el hogy én évekig 900 fokos (DFP) kormánnyal játszottam. Aztán jött a Forza és váltottam MS kormányra ami 200 fokos. Szerinted? Amint egy kicsit mozdítottam már falnak is mentem. Többek közt ezt is hiányolom az MS kormányból hogy nem lehet választani 200 vagy 900 közt. Fix 200 fok.

    Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

Új hozzászólás Aktív témák