Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz #48613632 #4876 üzenetére

    "Akárhogyan gondolkozom, a fenti büntiket wantedek kiszedéséért kaphattam. Igaz, nem volt a küldetésem lényege, csak felbukkantak, ,és könnyűek voltak, de wantedek! Hol hibáztam?"

    Ezzel már másnak is meggyűlt a baja. Én még nem találtam 100%-os magyarázatot az ilyen esetekre, de van pár paraméter amiért wanted státuszt kaphatunk:
    1. Illegális áru van a fedélzeteden és ezt érzékeli (lescanneli a hajódat) egy másik hajó.
    2. Elsőként lősz a másik hajóra és el is találod. Előfordul, hogy egy wanted hajó elsőként rád lő, DE nem talál el! Lehetséges, hogy az első találat számít ilyenkor. Te visszalősz és elsőre eltalálod.
    3. Nem scannelted le a másik hajót és úgy támadtad meg. Érdemes beszerezni egy Kill Warrant Scannert és harc előtt használni a másik hajón. Egyrészt több infót tudhatsz meg a célpontodról, másrészt több fejpénzt is kaphatsz érte.
    4. Harc közben néha megjelennek a járőrhajók is. Ezek ész nélkül belerepülnek a tűzvonaladba és ezért véletlenül eltalálod őket is a harc hevében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák