Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonCosta

    tag

    válasz DonCosta #3856 üzenetére

    A hétvégén sikerült a Yahoo widgetet feltelepíteni, ezért meg is válaszolom saját magamnak amit kérdeztem:
    innen sikerült letöltsem a Yahoo widget engine-t, mert a yahoo már nem forgalmazza (talán biztonsági rések miatt, de erről nem sokat tudok). A lényeg, hogy az innen letöltött engine tartalmaz pár előre beállított okosságot, és ami számomra a legfontosabb volt: az előző hozzászólásomban linkelt helyről letöltött DNS 320 widgetre rákattintva egyből bekerül ez is a widgetek közé. Ezt követően meg kellett adni a NAS ip címét és már látjuk is az információkat róla a desktopon (hőmérséklet, p2p adatforgalom, lemezek telitettsége, különböző szolgáltatások állapota...) :C

    Ha valakit érdekel esetleg próbáljátok ki.

    Másik felvetés: többünknek volt az a problémája, hogy pl a 2.02 és 2.03 firmware verzióról nem tudtunk visszaállni 2.0-ra. Ez a ventilátor kezelés miatt lett volna hasznos, mert addig jobban működött valahogy. Találtam egy linket ahol alternatív firmwarek vannak többek között a DNS 320-hoz is. A linkelt oldalon azt olvastam, hogy ez az alternatív firmware ha mégse tetszene engedi visszatenni a gyári cuccot. Kérdés, hogy vajon engedne egy régebbit is? Mert ugye itt akkor nem downgrade lenne... ;]
    Valakinek van tapasztalata akár ezzel akár az alternatív firmmel?

Új hozzászólás Aktív témák