Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz wega7 #185 üzenetére

    Egyszerűen már nem nyomtat! ha a fejhez érintek papírzsepit jön a tinta szépen,de a demó patron 3x engedett utánatölteni! Aztán kuka! Reset volt ,de ennyi! Majd meglátod ha eléri a töltési limitet! Először csak a piros tűnt el,aztán a kék,és végül semmit nem nyomtatott! Ugye a garivesztés beállt,mert töltött patronnal nyomtattam! Ezt tárolja a nyomtató!
    Azt hittem behalt! Lehoztam a régi nyomtatóm Canon i455 öt,és kifőztem a fejet. Egyből nyomtat szépen 2 év pihi után! És 300 a fekete 500 a színes patron bele! De gondoltam az újba rendelek egy normális patront ,és találtam olyan boltot,hol vállalták azt ,ha nem működik,visszaveszik ! Így megrendeltem,és tényleg nyomtat vele tökéletesen!
    Olvastam egy fórumon az angoloknál valahol,hogy ezt a demó letiltása természetes jelenség,mert a kiegészítőkből élnek,a nyomtató csak a bónusz! Hiába veszel mindig új nyomtatót ,mindig kis kapacitású patronnal indulsz,ami csak "pár" oldalra elég!

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák