Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marec1122

    senior tag

    válasz Undoroid #26426 üzenetére

    Akkor más példát hozok. Telepíti valaki a játékot. Első lépés hogy átállítja a grafikát, brighnesst,shedow,grow,ragdoll és barátai kikapcs. Ezek benne vannak az opitons-be. A cfg állítgatása ezen értékek pontos számszerű finomhangolása.

    "Ha nem elég hozzá a gép, akkor tudomásul kell venni". Én nem dönthetem el hogy ki játszik és ki nem Én azt mondom hogy inkább egy agyonbutított cfg(ami szerintem attól még szabályos hogy van aki nem használja) mint az alacsony fps-es lagg.

    Cheaterezésről eddig nem igen esett szó. De ha a kérdéskörnél járunk én abszoltút nem szoktam beírni semmit szinte soha. Nincs értelme. Bindjeim sem nagyon vannak. Az én alapproblémám hogy mivel nem szólok és egy kezdő szerón tuti lecheatereznek az admin úgy szokta értékelni nem védi meg magát biztos csal(általában előbb kapok bannt minthogy észrevegyem hogy a gyanú árnyéka vetült rám). Ezt kivédendő olyan szerverekre járok ahol ismer az admin(ok). Ezek között már max tdm de inkább s&d van.

    Ez a kép régebben készült és nem akarom lecserélni a cfg-m. De alap cfg vel elég más képet mutatna :)

    Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

Új hozzászólás Aktív témák