Hirdetés

Aktív témák

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz kissv #1466 üzenetére

    Maradj lelkes! Ha nem itt a fórumon, akkor terepen, az ügyfeleidnél. Tudod jól, valaki nem változik. Ők mindenben elbuknak.

    A fórumon pedig végre van valaki aki ezt az oldalt erősíti. Ide is kellesz.

    Magyarországon is lesz pénzügyileg kultúrált polgár. Az viszont lehet, hogy nem az itt fórumozók közül kerül ki először. Nekem azért elég fontos tananyag az itteni bagázs. Van egy két nagy igazság abban amit mondanak, de amikor félrevezetik magukat a jellegzetes sötétmagyargyűlöljvalamit hozzáállással, nem állja meg a pedagógus énem a választ. Én nem akarok sötétmagyar lenni és rossz nézni, ha valaki sötét akar maradni.

    Csupa ellentmondás az összes gyerek aki itt írogat:
    Ha itt hagytam volna a fórumot, akkor "háhá, nem bírta, nekünk van igazunk"
    Ha itt maradtam "háhá, látod milyen szar a bnet?"
    Ha megvédem "háhá, védeni kell, mert nem jó"
    Ha nem védem meg, "háhá, nem tudja megvédeni"
    Ha valaki 40%-ot hoz a bnet befektetéseken, "Az szar, és biztos nem is igaz"
    Ha valaki 40%-ot bukik "ugye mondtam hogy nem igaz"
    Ha megkérdezem hogy lehet jobb "azt csak a besenyőpistabácsi tudja"
    Ha valaki 2 éve fórumozik "háhá, nem megy neki a bnet, mert ha menne, nem itt fórumozgatnat"
    Ha valaki 2 hónapja fórumozik "háhá, még semmit nem tud, mi vagyunk az öregek"

    Ennyi hülyeségtől néha nekem is elmegy kedvem. Ezek az emberek az életük rendbetételében rohadt szarul állnak, de a negatív hozzáállásban feketeöves mesterek. Most éppen a mások lelombozásában próbálnak gyakorlatot szerezni. Az életük pedig ócska marad és azt sem tudják, mitől.

Aktív témák