Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Sziasztok!

    Újra utánajártam a vga-m melegedésének. Több mérést is csináltam:

    Megnéztem battlefield 3 alatt mit alakít, a gyári automata ventivezérléssel gyári órajelen 70 fok fölé megy, maximum 75 fok volt. Ezután 100%-on járatott hűtéssel is simán 60 fok fölé megy, valamint bizonyos időközönként ha maximumon mennek a ventik elkezd zúgni vagy nem is tudom mit csinál, ilyen zümmögő hangot ad.
    Megnéztem msi kombustorban is 5 perc után automata ventivel alapórajelen 76 fok, 100-as ventivel még egy 5 perc után beáll 70/72 fokra. Itt szintén elkezdett zümmögni a kártya.

    Írtam a hardverkernek is, hogy ez szerintem így nem kóser, persze a szervíz azt állítja, hogy ezek a hőfokok teljesen normálisak egy ekkora kártyánál.... Ha továbbra is 40 fok lenne odakint, lehet engem sem izgatna, de itt most 16 fok van odakint, és így produkálta a fenti eredményeket.

    A venti zörgése pedig szerintem sehogy sem normális. Bár erre azt mondták, hogy ha zavar vigyem be és megnézik. Na most félek ,hogy ott hanem jön elő a hiba egyrészt hülyét csinálok magamból, másrészt meg amíg a szervizben van legkevesebb egy hétig vga nélkül maradok és nem tudom használni a cuccot, fx prociban nincs igp :D

    szerintetek?

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák