Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethka2

    csendes tag

    Hello Urak!
    Van egy hatszögletű problémám. Az öreg Mio Spirit 987-re próbáltam iGO Primót varázsolni. Tulajdonképpen sikerült is, mert SD kártyáról elindult. Ennek az ára az volt, hogy előbb elindult a Mio és ezután váltott a iGO-ra. Vélhetően párhuzamosan lógott a Windowson, mert úgy éreztem mintha belassult volna. Ezután kipattant egy isteni szikra az agyamból, mi lenne ha a iGO-t a belső memóriára tenném. (most már tudom,nagy balgaság volt) Mivel a teljes Primo nem fért volna fel a belső memóriára, így első körben csak a Magyarország térképet tettem át. Gondoltam ha sikerül, akkor kiválogatom a nekem szükségeseket. pl. Kazahsztán nem terveztem feltenni, meg még jó párat ahova biztosan nem fogok eljutni soha. Az akció sikeresnek tűnt, örültem is mint majom a farkának,csak később jött a fekete leves, amikor a többi általam választott országot akartam feltenni. A Mio úgy döntött hogy nem hajlandó csatlakozni a számítógéppel. Gondoltam semmi baj, reset és utána minden OK. Sajnos tévedtem Ezután az általam ismert összes lehetőséget kipróbáltam ,eredménytele-nül. Volt akkumlátor kivétel, USB port törlése, majd újra telepítés semmi. Valami kapcsolata azért mégiscsak van a számítógéppel, mert ha kihúzom a kábelt, akkor figyelmeztet, hogy a külső táp megszünt és átvált akkumlátoros üzemmódra. Az Eszkozkezelőben az egyik USB eszköz kövér betűkkel szerepel, a Tulajdonságoknál pedig az, hogy Ismeretlen eszköz, és nincs illesztő program telepítve. Gondolom ez lenne a Mio. Próbálkoztam az ActiveSync-el, a MioDigi Walker-rel is de semmi. Próbáltam azt az SD kártyára írt varázs file-vel is indítani, hogy a Mio Desktoppal újra telepítsem a navit, de nem nem megy. Kérek mindenkit akinek van használható 5lete, ossza meg velem. Bízom benne valakinek csak kipattan valami isteni szikra a kobakjából. :W

Új hozzászólás Aktív témák