Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz dezz #626 üzenetére

    De most komolyan, már sandra tesztekkel kell bizonygatni mennyire penge egy bull? :)
    Értem amit mondani akarsz, de én meg teljesen általánosságban beszéltem sokszálas teljesítményről, ami kihasználja, jól mérhető, nem egyet egyet kiragadva. Akinek van 70 ropija, vegye.
    Szarabbat vártam mint az intel jobbjai, de nem ennyire, ennyi. A magyarázkodást, steppingeket, új mikrokódot, windowst, opencl hybrid computing megváltást meg ígéreteket úgyis egyfolytába nyomják, biztos lesz még aki beveszi.
    Sajnálom hogy nem lett jobb, mert így esély sincs hogy essenek az árak, belekezdjenek markánsabb teljesítménynövelésbe a gyártók, az egyiknek nem sürgős, a másik meg épp most hozta ki a csúcsszériáját... (és mekkorát kaszálnak majd amiből lehet új szuper procikat tervezni)

    Személy szerint az egészet vagy kukáztam volna(mer a gyártűsi nehézségek nem jelentik azt hogy egyetlen tesztpéldányt se lehet legyártani/mérni, rég tudták hogy szar), vagy tényleg középkategóriába phenom x4 ársávban és 4 magos szuper budget prociként árultam volna, azt vette volna ezerrel a nép.
    Egy dolgot látok amit jól csináltak, az emberek bekajáltatását, de ez kétélű fegyver.

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák