Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmt50

    senior tag

    Kedves fórumozók,

    Köszönöm a sok segítséget, amit OT 995 telefonom problémái kapcsán adtatok! :R
    Bagyusz, Wenigma: köszönöm a romokat, melyek előnyeit kihasználva sok vidám percet kaptam ettől a telefontól. Bízom benne, hogy egy cm7-es romot még sikerül főzni a lelkes használóknak, mielőtt " sw develop fully discontinued" státuszba lépnénk.
    Kamasz nevelt lányom nevelése körüli súrlódásokat szegény telefon nagyon megviselte, így ugyan a kijelző nem tört be, de nagyon lassú lett minden romon. Hívás indítás/fogadás lassú, Gps-t talán cm10.2-n talál.. nyomokban. Biztos van pár hajszálrepedés a panelon.
    Úgy döntöttem nem szánok 40-50et egy másik android péklapátra, így egy olcsó öreg BB 9790 mellett döntöttem. Kijelző tűéles,kamera szuper. Minden gyors(ramból dolgozik), és a hívások hangja kristály tiszta.SMS qwerty billentyűn álom. 3D game-ek, offline navi nincsenek, de annyi baj legyen. Bagóért vettem a telót. De ezt már nem fogom dobálni :-)

    Ezúton kívánok mindenkinek sok sikert Alcatel-ünk további használatához, akár 2nd phone-ként is!
    Az enyémet nevelt lányom kapta meg "azt kaptad amit adtál" alapon ;]

    [ Szerkesztve ]

    Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

Új hozzászólás Aktív témák