Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borosz

    senior tag

    válasz Mayweather #28264 üzenetére

    Nem tudom releváns-e még a "megoldási metódus" bárkinek is, mivel elég kihalt a topik lévén, hogy nem mai darab ez a készülék, de azért leírom. :)
    Telenoros OT995-ről van szó. Kipróbáltam rajta vagy ötféle ROM-ot. A MIUI4-5-nek akadt a kezdőképernyője, CM10-11-nek akku drain gondjai voltak. Az óra és a naptár nem engedte deep sleep módba a készüléket és gyorsan merült. CPU spy megmondta, mennyi időt töltött DS módban és a WakeLock Detector azt is megmondta melyik alkalmazás okozta a problémát.
    Végül tegnap feltettem a bagyusz-féle H1N1 5.8a ROM-ot. Ma reggelre 90%-ra esett az akkuszint előző nap esti 20:00 órai teljes feltöltés után - repülő módban.
    A legtöbb időt deepsleep módban töltötte a telefon. Egyelőre bizakodó vagyok.
    Ez a ROM tényleg gyors, egyszerű. Semmi felesleges dolog nincs benne és stabil. Eddig. :D

    Update: 15:54 Akku 58%. Ebben volt némi WiFi, 15 perc beszélgetés, 15 perc nyomkodás, 10 perc adat. A deep sleep módban töltött idő tovább nőtt. A töltés óta 19 óra telt el. 1600Mhz-en ment eddig. Most emeltem 1700-ra. ;]

Új hozzászólás Aktív témák