Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patya276

    csendes tag

    Sziasztok! Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Ha én még valamikor februárban a telefonomat úgy rootoltam, hogy előbb raktam rá a rom-ot (a bagyusz féle cm.11-est ami pont aznap "jött ki") és mindent végigcsináltam a leírtak sorjában (cwm recovery-vel kellett csinálnom mert valamiért az én telóm nem óhajtotta kezelni az egyszerűbb módszert) DE! elkövettem egy hibát. :W előbb tettem fel a CM-et mint ugye rom-ot és aztán a root-olós rom-ot.... most szeretném újra a régi állapotába visszaállítani a telefonomat és unrootolni is szeretném (alapból 4.0.4-es android volt rajta). Viszont tanácstalan vagyok, hogy mit hogyan csináljak. :F Gondolom, hogy már fel lett téve ez vagy hasonló kérdés itt de mivel én másodszor írok ide és nem is követem a fórumot ezért nincs kedvem az összes hozzászólást elolvasni mivel rengeteg van. És hát magamtól elég analfabéta vagyok ehhez szóval tudom, hogy eleve felelőtlenség volt ez az egész root-olósdi... Bocsánat mégegyszer ha volt már és remélem valaki tudna nekem adni pontos utasításokat. Előre is köszi!

    ui.: azt sem bánom ha a 2.3.6-os android kerül rá vissza. A lényeg, hogy a lehető legeredetibb állapotába hozzam a telefont és (nem tudom hogy egyáltalán lehetséges-e így root után) esetleg a gari visszanyerése is jó lenne. (Tényleg gőzöm sincs hogy ez megoldható-e egyáltalán. Nagyon nem értek ehhez.)

    [ Szerkesztve ]

    ZTE Arizona/SonyEricson Xperia X8/Alcatel OT 995/Nokia Lumia 530

Új hozzászólás Aktív témák