Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    Sziasztok, ha ilyesmi jellegű beltéri aktív hangszórókról szeretnék ajánlásokat kapni, akkor jó topikban járok? Sonos, Harman Kardon, Audio Pro, Denon, Bose, stb. márkák foglalkoznak hasonlókkal.

    Alapvetően egy konyhai-étkező helyiségben használt mindennapos háttérzenés hangszórót keresek. Minimum BT képes, de a wifi előny. Az is egy szempont lenne, ha lenne akksija és tunám hordozni, de ha egy vezetékes adja a legjobb ár/érték arányt, akkor maradhat mindig a helyén.

    Amit eddig nézegettem, hogy az Audio Pro termékek elég jó értékeléseket kapnak "hifis" hangjuk miatt. Ebből a sima bluetooth-os T5 van talán a legésszerűbb áron 50 ezerért, az ugyanolyan hangzású wifi és multi-room képes C5 már 86 ezer, de ami talán a legjobb lenne a komolyabb méret/basszus miatt, az a nagyobb testvér C10, viszont ez már 125 ezer körül van. Nem tudom, hogy ilyen árakon tudtok-e esetleg jobbakat mondani.

    Vagy a másik ötletem, hogy most a Spar-ban pontgyűjtővel elég jó áron lehet venni JBL Xtreme 3-at, 70 ezerért. Ennek a legnagyobb előnye az lenne, hogy akksis és strapabíró, víz és porálló, tehát ezt a beltéri használat mellett ide-oda hurcolásra is jól lehetne használni. Beltéren valószínűleg rosszabbul szólna, mint egy dedikált vezetékes, cserében kültérre is frankó.

    Van esetleg tippetek, véleményetek a fentiek kapcsán?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák