Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmasterg

    addikt

    Passzív hangfalakkal is 'foglalkoztok', vagy csak aktívval?

    Gondolkozom, hogy lehet kellene valami, csak még elég bizonytalan a dolog.
    Gondolom ugyan annyi pénzből passzívnak jobb hangja, van, mint aktívnak. Am i right?

    Audioengine a2 -ről olvastam jókat, ez után kezdtem el hangfalakat nézegetni. Csak aztán jött, hogy van végfokom, lehet, hogy passzív jobb lenne. Persze itt meg jön a kérdés, hogy jó-e hozzá az erősítő, jó-e a kábelezés és hasonlók, szóval az aktív meg kényelmesebb megoldás lenne. :U

    Szóval tudnátok ajánlani valamit (valamiket) 50ezerig kategóriában és valamit 100-ig kategóriában?
    Ha használt, az előny és álló hangfalakat egyelőre kizárnám.

    /Még csak tájékozódom, valószínűleg nyár környékén veszek.../

  • dudika10

    veterán

    válasz superecneB #9043 üzenetére

    Mostanában nem nagyon láttam érdekes dolgokat aprón.
    Z3-as logi sem olyan rossz a T20 előtt az is volt még valamikor régen.
    Ezt azért érdemes elolvasni. ;)

    Laptop mellé a T20 simán jó választás, de neki is megvannak a korlátjai, ahogy ebben a kategóriában mindennek. Mindenképpen nagyobbacska kompromisszumot kell kötni, csak kérdés, hogy miben. :)
    Ha inkább hangszeres zenéket hallgatsz akkor nem rossz választás a T20, de arról írtam már elég sokat szerintem, keresővel megtalálod.

    Döntsd el mi a legfontosabb és miben vagy a leginkább kompromisszumra hajló és úgy válassz. Én túl sok újat már nem tudok írni. :N

    bigmasterg: az inkább a hifi-s topik, az sincs messze.
    50k alatt ami után vágyakozom az a Sound Art W2 hivox tuninggal. Újonnan 48k de néha 35k környékén be lehet szerezni használtan. Nagyon korrekt hangfal szerintem, a tuning meg csodákat művel a hangjával. 100-150k-ig megállja úgy a helyét szerintem. :K
    100k-ig már sok van, azt majd a hifis topikban megbeszélitek(/jük).
    Az erősítő típust mindenképpen írd oda.
    Aktívból meg stúdió monitorok vannak, de azok inkább 100k környékén.
    De mivelhogy ott a K1000 ezért én biztos, hogy passzívban gondolkodnék egy olyan erősítővel ami a K1000-et is maradéktalanul kiszolgálja. :K

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák