2010. szeptember 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Hírek  »  Okostelefon rovat

IOL: új koncepció a telefonos PDA-ra

  • (f)
  • (p)
Írta: Gubro | 2007-04-12 12:33 | Forrás: IOL

Miért kellene mindig nálunk lennie a PDA-nak?

A dél-afrikai IOL hírsite adott tudósítást arról a különös koncepcióról, amely egy hagyományos PDA-telefon, némi extrával.
A különlegesség a hátlapból kipattintható telefon, mely leválasztva a PDA-ról, teljes értékű GSM telefonként képes működni, saját akkumulátoráról üzemelve.
A koncepció lényege, hogy a PDA-k tudásának növekedésével méretük is növekszik, amely egyre terhesebb tud lenni olyan helyzetekben, amikor jól jönne egy ingzsebben megbúvó telefon, és nincsen szükség a PDA által nyújtott plusz tudásra.


 

A hátlaphoz mechanikusan rögzített, de elektronikusan csatlakoztatott telefon természetesen folyamatosan szinkronizálható a PDA adataival, így nem kell attól tartani, hogy legfontosabb adatainkat ott kell hagynunk a nagyobb méretű eszközben.
Természetesen csatlakoztatva a "kis" telefon mind a PDA akkumulátorával, mind pedig hagyományos hálózati töltővel tölthető. Az egyetlen hátránya a lecsatolható egységnek, hogy az valóban csak egy alapfunkciós telefon, tehát előbb-utóbb vissza fogjuk kattintani PDA-nkba, ha a nagyobb tudásra is szükségünk lesz.

BitMarket ajánlatok

  • Samsung GT-B2700 Xplorer

    Specifikációk: Második kamera, Video felvétel, Színes kijelző, Bluetooth, 3G (UMTS), Modell: átlagos, Árnyalatok...

    32 000 Ft-tól
    Értékelés: még nincs
    megnézem!
  • Samsung GT-S8000 Jet

    Specifikációk: Video felvétel, Színes kijelző, Wi-Fi (WLAN), Bluetooth, 3G (UMTS), Modell: átlagos, Árnyalatok s...

    50 900 Ft-tól
    Értékelés: még nincs
    megnézem!
  • LG GD330

    Specifikációk: Video felvétel, Színes kijelző, Bluetooth, Modell: csúsztatható, Árnyalatok száma: 262 144, Felbo...

    25 900 Ft-tól
    Értékelés: még nincs
    megnézem!
Még több BitMarket ajánlat...

Gyártók, szolgáltatók

Hirdetés

Copyright © 2000-2010 PROHARDVER Informatikai Kft.